Něco o nás

Naše společnost EMIRE CAPITAL s.r.o. je na trhu od roku 2019 , neustále se vyvíjí a roste do různých oblastí. Cílem firmy je, aby byli zákazníci co nejvíce spokojeni. Chceme vyhovět vašim požadavkům a díky tomu neustále inovujeme naše nabízené služby. Na prvním místě je kvalita produktů, spokojenost zákazníků a rozšiřování našeho portfolia. Právě to je dôvod, pryč vytváříme také nové kategorie zajímavých produktů. Jednoduše řečeno, u nás si na své přijde rozhodně každý.

Prvotřídní kvalita

Pro nás jsou nejdůležitější produkty, které pro Vás vyrábíme v prvotřídní kvalitě. Jedná se o naši vlastní značku. JMBonline je rozhodně jedničkou na trhu v technologickém průmyslu. Zaručeně Vás potěší i cena, která je maximálně výhodná a příznivá. V nabídce na naší webové stránce naleznete produkty pro domácnost, stavbu, dílnu nebo zahradu. Díky vysoké kvalitě Vám vydrží výrobky dlouhá léta bez jakéhokoli poškození.

Ochotní zaměstnanci

Náš tým je složen z vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, kteří považují svou práci za velmi důležitou a s nadšením ji vykonávají. Jejich přístup je maximálně ochotný a nápomocný, což se projevuje v jejich schopnosti Vám pomoci při řešení případných problémů s objednávkou nebo výběrem správného produktu. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Myslíme také na ekologii

Při výrobě našich produktů se samozřejmě zaměřujeme také na ekologickou stránku. Je pro nás důležité vyrábět produkty, které nebudou zatěžovat životní prostředí. Díky tomu se zvýší také jejich celková kvalita. Takto vyrobené produkty šetří energii, jsou více efektivní a vynikají také praktickou stránkou.

Napředujme spolu

V naší společnosti pracujeme jako jeden tým. Neustále se snažíme postupovat, vymýšlet nové služby a produkty. Z nákupu Vám zajistíme příjemný zážitek, abyste se k nám vždy rádi vraceli. Produkty se snažíme doručit co nejrychleji, bez zbytečného čekání.

Proto, pokud hledáte kvalitní zboží pro Vaši domácnost, stavbu, dílnu nebo zahradu, neváhejte si pořídit produkty právě z našeho webu!